bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog

W styczniu w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z gr. Biedronki zaprezentowały się w różnych formach artystycznych: wspólny śpiew piosenek, recytacja wierszy oraz tańce. Po występie dzieci wręczyły dziadkom samodzielnie wykonane prezenty, a następnie zaprosiły na słodki poczęstunek. Był to dzień pełen radości i wzruszeń.

Kategoria:
Data dodania: 2019-03-07 06:35:40

czyli przedszkolacy w obiektywie aparatu fotograficznego

Kategoria:
Data dodania: 2019-02-06 13:37:57

Dzień rozpoczęliśmy od zaśpiewania kolejnej bohaterce, czyli Julce piosenki na powitanie „Witaj Julia, jak się masz?”. Dziewczynka, która jako BOHATER TYGODNIA otrzymała medal bohatera oraz usiadła na specjalnie oznaczonym krzesełku. Julia przedstawiła swoim kolegom i koleżankom z grupy album z wieloma ciekawymi zdjęciami swojej rodziny. W albumie, na ostatniej...

Kategoria:
Data dodania: 2019-02-03 19:40:41

czyli BIERDONKI uczą NIEBIESKIEGO MISIA: rozpoznawanie cyfr od 1 do 7, tworzenia zbiorów oraz umiejętności liczenia w zakresie 1-7,  a wszystko to w ramach zajęć z Innowacji Pedagogicznej

Kategoria:
Data dodania: 2019-02-03 18:51:15

zaśpiewały dzieci kolejnej bohaterce, a była nią Oliwia, która jako BOHATER TYGODNIA otrzymała medal bohatera oraz usiadła na specjalnie oznaczonym krzesełku. Oliwia przygotowała razem ze swoimi rodzicami album z wieloma ciekawymi rodzinnymi zdjęciami. Z albumu mogliśmy się dowiedzieć np., że nasza koleżanka w przyszłości będzie pracowała w swojej CUKIERNI, ponieważ...

Kategoria:
Data dodania: 2019-02-03 18:31:48
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje