bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog

w grupie MARYNARZE

Kategoria:
Data dodania: 2019-12-01 14:57:05

To już kolejny tydzień z BOHATEREM TYGODNIA w naszej grupie. Tym razem najważniejszą osobą był Mateusz, który w poniedziałek wzorem swoich poprzedników przyniósł album BOHATRA TYGODNIA. Mateusz dostał czapkę bohatera, a koledzy zaśpiewali powitalna piosenkę: „Witaj MATEUSZ jak się masz….”. Po zajęciach koledzy usiedli na dywanie, a Mateusz...

Kategoria:
Data dodania: 2019-11-26 20:55:49

 Pomysłów na zabawę z najmłodszymi może być naprawdę kilka tysięcy i tylko od nas i naszej wyobraźni zależy, czy będziemy bawić się dobrze. Jednym z najbardziej znanych od lat pomysłów na to, aby dzieci rozwijały się mentalnie i intelektualnie jest  kostka Rubika. W dniu 21 listopada grupę Marynarzy odwiedził pan Piotr, który zachęcał dzieci do...

Kategoria:
Data dodania: 2019-11-25 21:23:41

Marynarze podczas gimnastyki i ćwiczeń na równoważni sensorycznej

Kategoria:
Data dodania: 2019-11-25 20:59:22

Po powrocie do przedszkola Franek przygotował dla kolegów słodką niespodziankę z okazji urodzin. Zaprosił również mamę, która przeczytała przedszkolakom bajkę terapeutyczna o ‘kwadratowych oczach”. Po wysłuchaniu bajki dzieci rysowały swój portret z kwadratowymi oczami. Na zakończenie tygodnia Franek otrzymał DYPLOM BOHATERA TYGODNIA....

Kategoria:
Data dodania: 2019-11-16 15:04:48
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje