bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci

Podczas zajęcia pt. MATEMATYKA W RUCHU (w ramach Innowacji Matematycznej) dzieci doskonaliły swe umiejętności poprzez zabwę w ruchu :-)

Kategoria:
Data dodania: 2018-06-11 22:52:27

Nasze bystrzaki ponownie odwiedziły w szkole uczniów klasy pierwszej i wzięły udział w lekcji matematyki. Na zajęciach Motylki utrwaliły sobie cyfry od 0 do 10, doskonaliły umiejętność dodawania i odejmowania, a także szeregowały cyfry i liczby od najmniejszej do największej. Uczniowie bardzo serdecznie przyjęły młodszych kolegów i wszyscy wspólnie się...

Kategoria:
Data dodania: 2018-05-09 12:04:01

W ramach Innowacji Pedagogicznej gr. Jagódki i Gromadka Puchatka wzięły udział w lekcji fizyki. Zajęcia odbyły się w Liceum Ogólnokształcącym, gdzie przedszkolaki miały możliwość poznać różne stany skupienia.

Kategoria:
Data dodania: 2018-04-23 13:59:09

W ramach Innowacji Pedagogicznej SŁONECZKA po raz kolejny uczestniczyły w lekcji matematyki w klasie 1 SP-1. Tym razem przedszkolaki uczyły się mierzyć przy pomocy linijki oraz metra krawieckiego. Wykonywały odpowiednie działania matematyczne oraz mogły usiąść w szkolnych ławkach.

Kategoria:
Data dodania: 2018-04-13 23:55:14

W ramach prowadzonej innowacji pedagogicznej wybraliśmy się na zajęcia do LO w Radzionkowie, na których nauczyciel geografii przedstawił temat związany z pierwszymi oznakami wiosny. Poznaliśmy zwierzęta oraz rośliny budzące się do życia o tej porze roku. Mieliśmy również okazję poznać ulubieńca szkoły - Leona.

Kategoria:
Data dodania: 2018-04-12 18:16:02
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje