bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog

Krasnoludki zawitały do świata teatru i muzyki. Na zajęciach słuchały opowiadania i odpowiadały na pytania dotyczące jego treści. W oparciu o ilustracje miała miejsce pogadanka z dziećmi na temat teatrzyków dla dzieci. Wspominali teatrzyk w wykonaniu najstarszej grupy "Marynarzy" pt.: "Czerwony Kapturek". Dzieci poznały również kilka instrumentów muzycznych...

Kategoria:
Data dodania: 2019-06-25 22:40:49

Krasnoludki z wizytą w Bibliotece Miejskiej. Pani czytała Krasnoludkom legendę o Smoku Wawelskim w ramach akcji "Radzionkowski Tydzień Głośnego Czytania"

Kategoria:
Data dodania: 2019-06-25 22:30:12

Krasnoludki pochwaliły się swoimi prezentami, które dostały z okazji Dnia Dziecka. Pani Dyrektor złożyła najmłodszym przedszkolakom życzenia i wręczyła im prezenty. Maluszki w tym tygodniu rozmawiały także o dzieciach z całego świata. Oglądały zdjęcia i ilustracje dzieci z różnych stron świata. Ponadto Krasnoludki wypowiadały się na temat ulubionych zabaw...

Kategoria:
Data dodania: 2019-06-25 22:25:28
Kategoria:
Data dodania: 2019-06-25 22:07:52

Krasnoludki podczas zajęć omawiały temat ochrony przyrody. Słuchały historyjki obrazkowej o "Chorej Planetce" autorstwa O. Adamczewskiej, odpowiadały na pytania do wysłuchanego tekstu. Maluszki poznały zasady dbania o przyrodę (oszczędzamy wodę i energię, segregujemy śmieci, nie niszczymy roślin, wyrzucamy śmieci do kosza). Na zajęciach określały surowiec...

Kategoria:
Data dodania: 2019-06-25 21:56:55
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje