bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog

Niestety z powodu niezbyt korzystnej pogody nasza wycieczka odbyła się do sali zabaw w "Alele". Oprócz raju jakim jest sala zabaw, podróż autokarem dostarczyła maluchom również sporo emocji

Kategoria:
Data dodania: 2019-06-09 19:32:36

Krasnoludki postanowiły opowiedzieć o swoich rodzicach. Wypowiadały się na temat wspólnego spędzania z nimi czasu, mówiły, jak mają na imię  mama oraz tata. Maluszki uczyły się piosenki oraz wierszyków na potrzeby krótkiego występu artystycznego na uroczystość z okazji zbliżających się świąt - Dnia Matki oraz Dnia Ojca....

Kategoria:
Data dodania: 2019-06-09 19:29:20

Po raz kolejny odwiedzili Krasnoludki uczniowie z pobliskiego LO w ramach wzajemnej współpracy oraz praktyk szkolnych. Pani Marta poprowadziła zajęcia ruchowe, podczas których maluszki naśladowały różne zwierzęta i rozwijały swoją sprawność fizyczną.    

Kategoria:
Data dodania: 2019-06-09 17:39:47

Z okazji zbliżających się świąt państwowych Krasnoludki przypomniały sobie wiadomości na temat symboli narodowych. Wiedzą jakie barwy ma polska flaga, wiedzą jak wygląda godło Polski i jaką postawę należy przyjąć by z szacunkiem odśpiewać hymn narodowy - "Mazurka Dąbrowskiego". Maluszki oglądały krótki filmik edukacyjny poświęcony właśnie symbolom...

Kategoria:
Data dodania: 2019-06-09 17:35:19

Krasnoludki na wiosennej łące! Maluszki poznawały wiosenną łąkę - rośliny i zwierzęta tam żyjące. Słuchały wiersza o zielonych żabkach i odpowiadały na pytania. Słuchały historyjki o biedronce i układały obrazki zgodnie z kolejnością. Dzieci liczyły kwiatki (maki, jaskry, chabry i stokrotki) oraz określały kolor i położenie motyli. Wiedzą, jakie zwierzęta latają,...

Kategoria:
Data dodania: 2019-06-09 17:32:31
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje