bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog

Krasnoludki zawitały wraz z wiosną na wieś. Poznały zwierzęta wiejskie (mamę, tatę, dziecko, np. kaczka, kaczor, kaczę/kaczątko). Dowiedziały się jakie produkty dają nam kura, krowa, gęś i owca. Naśladowały odgłosy tych zwierząt. Bawiły się m.in przy piosence "Stary Donald farmę miał..." Dzieci liczyły łatki na krowie i układały obrazki krów z łatkami od...

Kategoria:
Data dodania: 2019-06-02 21:39:28

Krasnoludki na zajęciach rozmawiały o zwierzętach. Przypomniały sobie, jakie zwierzęta żyją w lesie (i jakie wybudziły się z zimowego snu). Poznały także dzikie zwierzęta i miejsce, gdzie żyją. Wiedzą, że w Polsce dzikie zwierzęta można zobaczyć w ZOO. W zabawach ruchowych naśladowały wybrane zwierzęta oraz odgłosy jakie wydają. Maluszki wybrały się na wycieczkę do...

Kategoria:
Data dodania: 2019-06-02 21:36:25

W naszym przedszkolu gościliśmy wyjątkowych gości - strażników z ochrony kolei, którzy opowiadali nam o swojej pracy, zaprezentowali swoje narzędzia pracy (pałkę, kajdanki, krótkofalówkę) ale przede wszystkich opowiadali przedszkolakom o zasadach bezpieczeństwa podczas przechodzenia przez tory. 

Kategoria:
Data dodania: 2019-06-02 21:34:33

Krasnoludki nie mogły się już doczekać nowej pory roku - wiosny. Na zajęciach opowiadaliśmy o wiośnie o jej charakterystycznych cechach, poznaliśmy oznaki wiosny w oparciu o wiersz O. Adamowicz i ilustracje. Dzieci poznały kilka wiosennych kwiatów (przebiśnieg, krokus, tulipan, narcyz, hiacynt itd.). Dzieci poznały znaczenie przysłowia "W marcu jak w garncu" i grupowały...

Kategoria:
Data dodania: 2019-04-14 19:57:59

Krasnoludki poznały wyjątkowe zwierzęta - dinozaury (ich wygląd oraz nazwy niektórych z nich). Dzieci dowiedziały się, dlaczego dinozaury wyginęły i co jadły. W oparciu o materiały jakie przyniosły dzieci miały one możliwość zobaczenia jak wyglądały kiedyś te ogromne gady, dowiedziały się, że nie tylko chodziły na czterech albo na dwóch nogach ale...

Kategoria:
Data dodania: 2019-04-14 19:41:42
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje