bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog

W pierwszym tygodniu grudnia Krasnoludki witały wyjątkowych gości - Górników oraz Św. Mikołaja. Poznawały bryłki węgla, jego strukturę, kolor oraz zastosowanie. Ponadto dowiedziały się na czym polega praca górnika oraz ratownika górniczego w kopalni. Goście zaprezentowali maluszkom swoje stroje oraz narzędzia, które wykorzystują w swojej pracy....

Kategoria:
Data dodania: 2018-12-14 22:48:28

Maluszki podczas zajęć uczyły się porównywać długości kolorowych pasków. Poznały określenia „krótki, długi, najdłuższy” oraz dostrzegały rytm i kontynuowały go. Na koniec dzieci uruchomiły swoją wyobraźnię oraz kreatywność i układały różne obrazki, kompozycje z dostępnych pasków. 

Kategoria:
Data dodania: 2018-12-10 19:14:27

W ostatnim tygodniu listopada omawialiśmy temat zdrowia. Krasnoludki uczyły się prawidłowo myć ręce oraz zęby. Omawiane były zasady dbania o zdrowie. Dzieci grupowały obrazki produktów na zdrowe i niezdrowe. Nauczyliśmy się piosenki pt. „Bakterie”. Ponadto dzieci wykonały pracę plastyczną pt. „Dbamy o nasze zęby”. 

Kategoria:
Data dodania: 2018-12-09 13:58:13

26 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia, który przypada co roku 25 listopada, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Z tej okazji Krasnoludki przyniosły do przedszkola swoje ulubione misie. Każdy zaprezentował swojego misia i próbował z pomocą dorosłego opowiedzieć o nim kilka słów. Dzieci starały się odgadnąć,...

Kategoria:
Data dodania: 2018-12-09 13:54:08

Nasza wspólna zabawa

Kategoria:
Data dodania: 2018-12-09 13:49:22
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje