bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog

20 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Praw Dziecka. W ramach akcji UNICEF GoBlue, ubraliśmy się wszyscy na niebiesko na znak, iż dzieci mają prawo do ochrony przed przemocą. Przy okazji przypomnieliśmy jakie prawa mają wszystkie dzieci na całym świecie.

Kategoria:
Data dodania: 2018-12-03 22:10:12

Krasnoludki uczą się liczyć w zakresie 3, układają rytmy wykorzystując deszczowe krople oraz określają ich wielkość (duża - mała)

Kategoria:
Data dodania: 2018-12-03 22:07:00

Krasnoludki omawiały temat deszczowej pogody jesienią. Między innymi słuchały utworu F. Chopina Preludium A – dur op. 28 nr 7 i tańczyły z paseczkami bibuły do utworu. Rozróżniały dźwięki głośne i ciche w zabawie muzycznej "Burza", poznawały i nazywały zjawiska atmosferyczne w oparciu o obrazki. Na podstawie obserwacji określały pogodę każdego dnia....

Kategoria:
Data dodania: 2018-12-03 21:58:33

Naszych najmłodszych podopiecznych postanowiły odwiedzić uczennice z klasy o profilu pedagogicznym z pobliskiego liceum w ramach wzajemnej współpracy. Licealiści m. in. bawili się z Krasnoludkami na dywanie, budując różne budowle, kolorowały i rysowały obrazki, czytały bajeczki.

Kategoria:
Data dodania: 2018-12-03 21:54:59

W ramach zajęć z tematu "Urządzenia elektryczne" Krasnoludki postanowiły zwiedzić przedszkolną kuchnię. Po kuchni oprowadziła nas nasza główna kucharka – Pani Halinka. Pokazała i opowiedziała nam o urządzeniach, których używa w swojej pracy, przygotowując dla nas pyszne posiłki. 

Kategoria:
Data dodania: 2018-12-03 21:51:02
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje