bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog
Kategoria:
Data dodania: 2018-11-07 14:11:59

W tygodniu o zwierzętach domowych maluszki opowiadały o swoich zwierzątkach, jakie mają w domu. Krasnoludki zawitały także do pobliskiego sklepu zoologicznego by zobaczyć prawdziwe, żywe zwierzątka i o nich posłuchać. Dzieci rozwijały umiejętność klasyfikowania kotków pod względem koloru futerka oraz kokardek, dzięki temu utrwalały kolory (czerwony, niebieski,...

Kategoria:
Data dodania: 2018-11-07 14:09:05

W październiku Krasnoludki poznawały i smakowały owoce z sadu (jabłka, gruszki oraz śliwki). Segregowały i przeliczały owoce w zakresie 3, porównywały liczebność owoców na talerzykach. Brały udział w zabawach kierowanych oraz przy piosence „Małe czerwone jabłuszko". Każdy maluszek wyklejał jabłko albo gruszkę kawałkami papieru, które można było...

Kategoria:
Data dodania: 2018-11-07 14:06:13

Podczas tematyki zajęć w październiku „Nasze rodziny” – najmłodsi opowiadali o swoich rodzinach. Nazywały poszczególnych członków rodziny (mama, tata, brat, siostra, babcia, dziadek, wujek, ciocia). Dzieci budowały z części domek i wymieniały jego elementy (dach, okna, drzwi). Krasnoludki w zabawie tematycznej naśladowały czynności wykonywane przez...

Kategoria:
Data dodania: 2018-11-07 14:01:27

czyli jesienne spacery maluchów

Kategoria:
Data dodania: 2018-10-06 21:00:30
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje