bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog

W zeszłym tygodniu wybraliśmy się w podróż po kosmosie, poznaliśmy planety znajdujące się w Układzie Słonecznym, tworzyliśmy własne planety wykorzystując technikę malowania na cukrze, a także mieliśmy okazję zbudować rakiety kosmiczne z figur geometrycznych.

Kategoria:
Data dodania: 2019-03-16 22:50:51

Czytanie bajek z udziałem rodzica

Kategoria:
Data dodania: 2019-03-16 22:46:56

W naszym przedszkolu mieliśmy okazje uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez licealistów na temat ekologii. Uczyliśmy się segregacji śmieci oraz tego jak należy dbać o środowisko. Na zakończenie tworzyliśmy nasze ulubione postacie z bajki z rolek po papierze toaletowym.

Kategoria:
Data dodania: 2019-03-16 22:38:34

Każdy Tęczowy Ludek bardzo chętnie opowiadał o tym jak spędza swój dzień prezentując swoje prace.

Kategoria:
Data dodania: 2019-03-16 22:32:59

W ramach projektu realizowanego w naszej grupie, zajęliśmy pierwsze miejsce, na etapie wojewódzkim i powiatowym, w konkursie na najlepszy reportaż filmowy pt. Szczepan w naszym przedszkolu zachęca do szczepień

Kategoria:
Data dodania: 2019-03-04 20:35:00
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje