bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog

Dzień rozpoczęliśmy od zaśpiewania piosenki na powitanie „Witaj Natalko, jak się masz?” , następnie otrzymała medal bohatera. Natalka pokazala swoim kolegom i koleżankom z grupy album z wieloma ciekawymi zdjęciami siebie i swojej rodziny. Natalka w czasie całego tygodnia była bohaterem pierwszej pary, przynosiła swoje ulubione zabawki, poprowadziła razem z panią...

Kategoria:
Data dodania: 2019-06-23 20:56:59

Kolejnym bohaterem tygodnia w grupie BIEDRONKI była Martynka. Jak każdy bohater dziewczynka otrzymała medal bohatera. Koledzy przywitali bohatera piosenką pt. „Witaj Martynko jak się masz?” Martynka przygotował razem ze swoimi rodzicami album ze zdjęciami, z którego mogliśmy się dowiedzieć wiele ciekawostek z jego życia - np. tego, że nasza koleżanka uwielbia...

Kategoria:
Data dodania: 2019-06-02 19:17:54

Najlepszą formą spędzania czasu jest oczywiście zabawa, jak się okazuje, podczas zabawy można wiele się nauczyć. My grając w nasze ulubione bierki czy memory rozwijamy pamięć, spostrzegawczość, koncentrację, zręczność i cierpliwość, a do tego świetnie się bawimy! 

Kategoria:
Data dodania: 2019-06-02 19:12:30

Dzień rozpoczęliśmy od zaśpiewania piosenki na powitanie „Witaj IGOR, jak się masz?” , który jako BOHATER TYGODNIA otrzymał medal bohatera. IGOR jak jego poprzednicy przedstawił swoim kolegom i koleżankom z grupy album z wieloma ciekawymi zdjęciami swojej rodziny. W czasie całego tygodnia chlopiec był bohaterem pierwszej pary. Razem z panią poprowadził kilka...

Kategoria:
Data dodania: 2019-04-14 20:18:06

Biedronki rozpoczęły wiosenne przebudzenie i w ich sali powstał zielony kącik. Najpierw zrobiliśmy zakupy w pobliskim sklepie, gdzie kupiliśmy bratki oraz nasionka i cebulki. Następnym krokiem było zasadzenie kwiatów cebulowych, cebulki dymki na szczypiorek i zasianie kwiatków. 

Kategoria:
Data dodania: 2019-04-11 06:50:09
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje