bip - biluletyn informacji publicznej rodo

Kolejnym bohaterem tygodnia w naszej grupie był Miłosz. Chłopiec otrzymał medal bohatera, a koledzy przywitali swojego kolegę piosenką pt. „Witaj Miłosz jak się masz?” Miłosz przedstawil nam album ze zdjęciami, z którego mogliśmy się dowiedzieć wiele ciekawych informacji z jego życia. 

Kategoria: "Biedronki"
Data dodania: 2019-04-11 06:45:41

Kolejnym bohaterem tygodnia w grupie BIEDRONKI był Oskar. Jak każdy bohater chłopiec otrzymał medal bohatera. Koledzy przywitali swojego kolegę piosenka pt. „Witaj Oskar jak się masz?” Oskar przygotował razem ze swoimi rodzicami album ze zdjęciami, z którego mogliśmy się dowiedzieć wiele ciekawostek z jego życia. Oskar bardzo chętnie poprowadził razem z panią...

Kategoria: "Biedronki"
Data dodania: 2019-04-02 09:53:51

Poruszając tę tematykę dzieci dowiedziały się co to jest Układ Słoneczny, orbita i planety. Utrwaliły umiejętność liczenia w zakresie 8. Za pomocą słuchu, astronauta próbował odszukać swojego kosmitę. Pisaliśmy na prawdziwym kosmicznym pyle! A pod koniec tygodnia wspólnymi siłami wykonaliśmy nasz własny Układ Słoneczny.

Kategoria: "Biedronki"
Data dodania: 2019-03-31 22:12:19

czyli nasze buzki kilka tygodni pózniej :)

Kategoria: "Biedronki"
Data dodania: 2019-03-31 21:54:01

Dzień rozpoczęliśmy od zaśpiewania piosenki na powitanie „Witaj Julian, jak się masz?” , który jako BOHATER TYGODNIA otrzymał medal bohatera. Julian przedstawił swoim kolegom i koleżankom z grupy album z wieloma ciekawymi zdjęciami swojej rodziny. Julian w czasie calego tygodnia był bohaterem pierwszej pary, poprowadził razem z panią kilka zabaw ruchowych oraz...

Kategoria: "Biedronki"
Data dodania: 2019-03-21 13:27:58
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje