bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog

czyli BIEDRONKI podczas zabawy i nauki

Kategoria:
Data dodania: 2019-03-21 13:12:54

Kolejnym bohaterem tygodnia w grupie BIEDRONKI był Dawid. Jak każdy bohater chłopiec otrzymał medal bohatera. Koledzy przywitali swojego kolegę piosenka pt. „Witaj Dawid, witaj Dawid – jak się masz?” Dawid przygotował razem ze swoimi rodzicami album ze zdjęciami, z którego mogliśmy się dowiedzieć wiele ciekawostek z życia Dawida. Dawid będąc bohaterem...

Kategoria:
Data dodania: 2019-03-19 07:51:51

W ostatnim tygodniu przed feriami w naszej grupie zajęcia prowadziła uczennica radzionkowskiego Liceum Ogólnokształcącego. Pani Oliwia opowiadała nam o Karnawale, każdy z nas wymyślał swój wymarzony strój na Bal Przebierańców, tańczyliśmy z balonami, a na koniec wykonaliśmy maski karnawałowe.

Kategoria:
Data dodania: 2019-03-07 13:29:45

W naszym Przedszkolu, jak co roku zorganizowany został "Bal Przebierańców". W tym dniu spotkać można było kolorowe postacie. W naszej grupie dzieci przebrane był za bohaterów znanych bajek np. Spidermana, Syrenkę Elsę, wróżkę, Batmana, pojawił się również pirat oraz policjant. Cały dzień przebiegał w wesołej atmosferze. Dzieci świetnie się...

Kategoria:
Data dodania: 2019-03-07 10:48:06

Paulina będąc Bohaterem Tygodnia, wraz z rodzicami przygotowała dla nas wiele niespodzianek. Jedną z nich było wspólne czytanie dla koleżanek i kolegów z grupy. Na początku krótkie opowiadanie pt. "Kicia Kocia" przeczytała nam Paulinka! Dzieci z grupy "Biedronki" były pod ogromnym wrażeniem. Następnie bajkę pt. "Calineczka" czytała mama Paulinki, Pani Zuzia....

Kategoria:
Data dodania: 2019-03-07 06:47:16
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje