bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog

Dzień Babci i Dziadka - po przygotowaniu zaproszeń i prezentów, przyszedł czas na występy. Dzieci zaprezentowały wiersz o Nowoczesnej Babci i Dziadku, który odpowie na każde pytanie. Był także taniec i piosenka o najlepszych bajkach i zagadkach jakie tylko dziadkowie potrafią opowiadać. Występ zakończyły życzenia oraz wręczenie prezentów. Po tej części...

Kategoria:
Data dodania: 2019-02-03 19:09:24

Pierwszy śnieg i dzieci już miały okazję się nim wspólnie nacieszyć. Były zjazdy i aniołki na śniegu, zabrakło tylko bałwana.

Kategoria:
Data dodania: 2019-01-05 22:15:41

Zajęcie otwarte dla rodziców odbyło się w grupie "Motylki" w dniu 30.11. 2018 r. W czasie zajęć wszyscy wybrali się na wycieczkę po Polsce, podążając za nurtem rzeki Wisły. Dzieci wykonywały szereg zadań, aby dowiedzieć się przez jakie miasto "przepływamy". Poznały symbole charakterystyczne dla poszczególnych miast oraz wspólnie z rodzicami uczestniczyły...

Kategoria:
Data dodania: 2018-12-06 23:02:47

Dzieci pierwszy raz w ramach kodowania pracowały wspólnie na dywanie układając kolorowe kartoniki na odpowiednich współrzędnych. Nastepnie indywidualnie  kolorowaly swoje maty według  instrukcji. Na koniec pracy  mogliśmy zobaczyć solenizanta czyli misia, którego dzień obchodziliśmy 26 listopada. Wcześniej zapoznaliśmy się z mini-matą do...

Kategoria:
Data dodania: 2018-12-01 22:03:47

przypadał w tym roku w niedzielę, ale Motylki nie zapomniały przynieść swoich pluszowych przyjaciół do przedszkola w poniedziałek. Świętowanie Dnia Pluszowego przyniosło wiele radości, dzieci z Misiem tańczył, śpiewały, uczyły się, a także ćwiczyły.

Kategoria:
Data dodania: 2018-12-01 21:59:19
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje