bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog

Pierwsze dni Gromadki Puchatka w przedszkolu. Nowa sala i nowe zabawki ;)

Kategoria:
Data dodania: 2019-09-30 19:04:50

Gromadka Puchatka przypomniała sobie zasady ruchu drogowego. Dzieci wiedzą na jakim świetle przechodzimy przez pasy, wiedzą co zrobić, gdy nie ma sygnalizacji świetlnej. Gromadka utrwalała kolory i segregowały samochody właśnie wg koloru. Ponadto poznały wybrane znaki i ich znaczenie. Wybrały się na spacer w poszukiwaniu znaków drogowych. 

Kategoria:
Data dodania: 2019-09-30 19:01:11

Gromadka Puchatka gościła dzisiaj wyjątkowego gościa - mamę Oliwki Panią Sylwię. Pani Sylwia opowiedziała dzieciom o swoim pasjonującym zawodzie fryzjera✂️ Dzieci zobaczyły jakimi przyborami pracuje fryzjer, na czym polega ta praca. Następnie nasza sala zamieniła się w salon fryzjerski, a Pani Sylwia uczesała nasze dzieci najlepiej i najpiękniej jak potrafi pod presją...

Kategoria:
Data dodania: 2019-09-30 18:51:30

Gromadka Puchatka powitała jesień. Dzieci omawiały cechy charakterystyczne jesieni. Słuchały opowiadania o Kolczatku, który szukał domu. Układały rytmy z darów jesieni. Wraz z rodzicami dzieci wzbogaciły kącik przyrody o jesienne dary.

Kategoria:
Data dodania: 2019-09-30 18:46:04
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje