bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog

w grupie SŁONECZKA

Kategoria:
Data dodania: 2020-02-01 19:52:09

Słoneczka przez długi czas rozmawiały o tradycjach i zwyczajach świątecznych, przygotowywały się do Świąt dzień po dniu, wykonując świąteczne zadania. Wykonały świąteczne kartki, wystroiły choinkę, przygotowały świąteczne jasełka. Wspólnie z innymi grupami zjadły świąteczny obiad a na koniec otrzymały prezenty.

Kategoria:
Data dodania: 2020-02-01 19:17:21

W grudniu Słoneczka wzięły udział w akcji "Paczka na gwiazdkę". Dzieci postanowiły zostać pomocnikami Świętego Mikołaja i spełnić marzenie chorej dziewczynki, która napisała do niego list. Wspólnie zebrały pieniążki, wybrały prezent, spakowały i wysłały. Dzieci pokazały jakie mają wielkie serduszka.

Kategoria:
Data dodania: 2020-02-01 19:08:44

Spotkanie z Mikołajem to bardzo ważne wydarzenie, dzieci na przyjście tego wspaniałego gościa przygotowały specjalną piosenkę połączoną z graniem na instrumentach. Było wiele radości z otrzymanych prezentów a na koniec wspólne zdjęcie.

Kategoria:
Data dodania: 2020-01-15 17:30:50

Na początku grudnia odwiedził nas Górnik, który opowiadał o swojej pracy, pokazał dzieciom sprzęty jakie potrzebne są mu w pracy, opowiadał o maszynach górniczych, dzieci mogły zadawać pytania, na które zaproszony Gość chętnie odpowiadał. Słoneczka miały na te okoliczność specjalnie przygotowany taniec "Owczareczek", który zaprezentowały...

Kategoria:
Data dodania: 2020-01-15 17:29:14
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje