bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog

29 listopada odbyły się w grupie "Żabki" zajęcia otwarte, podczas których dzieci brały udział w grze dydaktycznej, w trakcie której prezentowały zdobytą wiedzę, rozwiązywały zadania matematyczne oraz zagadki, a także brały udział w zabawach ruchowych oraz śpiewały poznane piosenki. Na zakończenie wraz z rodzicami zagraliśmy w grę "5 sekund"."

Kategoria:
Data dodania: 2019-12-01 22:25:50

Zajęcia psychoedukacyjne z panem Piotrem, podczas których próbowaliśmy ułożyć kostki Rubika. Nie było łatwo, chociaż niektórym udawało się układać na kostkach wzorki, a sam pan Piotrek ułożył kostkę Rubika z zawiązanymi oczami (!) - wiemy więc, że przed nami duuuużo ćwiczeń!

Kategoria:
Data dodania: 2019-11-25 22:26:02

W minionym tygodniu gościliśmy mamę Lenki, panią Anetę, która przeczytała nam jedną z wersji "Czerwonego Kapturka".

Kategoria:
Data dodania: 2019-11-25 22:20:27

Zajęcia z panem Piotrem, podczas których pokazywał nam niesamowite sztuczki z kostką Rubika - nie było łatwo, ale niektórym udało się ułożyć konkretne wzorki na kostce!

Kategoria:
Data dodania: 2019-11-25 19:16:06

"8 listopada, tuż przed zbliżającym się Świętem Niepodległości, uczestniczyliśmy we wspólnym apelu patriotycznym, podczas którego wszystkie grupy starszaków recytowały wspólnie wiersz "Dziękuję Ci, Polsko"."

Kategoria:
Data dodania: 2019-11-16 16:27:48
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje