bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog

"W ramach realizacji projektu edukacyjnego z języka angielskiego - "Uwaga na kulturę! Poznajemy kraje anglojęzyczne" - poznawaliśmy tradycje i zwyczaje z obchodzonym w wielu krajach świętem Halloween. Na zajęciach dowiedzieliśmy się skąd się wzięło, jaki jest jego cel i nauczyliśmy się kilku zwrotów w języku angielskim. Później uczestniczyliśmy w balu...

Kategoria:
Data dodania: 2019-11-16 16:22:56

"Miniony tydzień upłynął nam na ostatnich szlifach do uroczystości Pasowania na Przedszkolaka, ale były też inne wrażenia - nasza Ala zdobyła dyplom w konkursie literackim, spotkaliśmy się z policjantami, który opowiadali o swojej pracy i prezentowali policyjne akcesoria, a na koniec odwiedziła nas pracownica schroniska dla bezdomnych zwierząt wraz z Niuniem i opowiadała...

Kategoria:
Data dodania: 2019-11-03 17:27:44

"Kolejne dni października spędzaliśmy nie tylko na ciężkiej pracy i pilnej nauce, ale także wspólnych grach i zabawach, wyciskając z siebie siódme poty na szkolnej hali sportowej i przygotowując się do uroczystości "Pasowania na Przedszkolaka".

Kategoria:
Data dodania: 2019-10-20 17:05:29

obfitował w wiele wrażeń - oprócz nauki i codziennej ciężkiej pracy obchodziliśmy hucznie Dnia Chłopaka, wyciskaliśmy siódme poty na zajęciach sportowych na hali MOSiR, a także integrowaliśmy się i odpoczywaliśmy podczas wspólnych zabaw i gier." Pozdrawiam, Kasia

Kategoria:
Data dodania: 2019-10-06 19:47:09
Kategoria:
Data dodania: 2019-09-30 19:47:34
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje