bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog

Wyrzucanie Przedszkolaków - to wydarzenie, które odbywa się co roku w naszym przedszkolu, dlatego i teraz nie mogło go zabraknąć. Uroczystość przebiegała nieco inaczej niż dotychczas, ale każde dziecko zostało oficjalnie "wyrzucone" z przedszkola, tym samym stając się absolwentem, a zarazem uczniem 1 klasy. Dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki, miały...

Kategoria:
Data dodania: 2020-07-12 20:10:18

Nasza wesoła wycieczka do zoo, czyli zabawy muzyczno-ruchowe przy melodii naszej ulubionej piosenki: „(…) idziemy do zoo, zoo, zoo. W pierwszej klatce małpy skaczą hop, hop, hop…”

Kategoria:
Data dodania: 2020-03-26 00:00:08

to projekt edukacyjny, który realizujemy w naszej grupie, dzięki któremu mamy okazję poznać różne zjawiska, eksperymentowań i na chwilę zamienić się w prawdziwych naukowców. Podczas zajęć poznawaliśmy min. właściwości węgla i sprawdzaliśmy czy czarny węgiel może czyścić. Tworzyliśmy własną hodowlę kryształów, czyli galaktykę.

Kategoria:
Data dodania: 2020-03-25 23:56:50

W zdrowym ciele zdrowy duch. Nasza wesoła gimnastyka, podczas której ćwiczymy swoją sprawność, zdrową rywalizację, współpracę i przede wszystkim dobrze się bawimy

Kategoria:
Data dodania: 2020-03-25 23:49:23

Codzienność BIEDRONEK wcale nie jest nudna. Dzień przepełniony jest dobrą zabawą i czasem spędzonym z przyjaciółmi. To także zajęcia dydaktyczne, ciężka praca i rozwijanie niezbędnych umiejętności np. wiązania sznurowadeł.

Kategoria:
Data dodania: 2020-03-25 23:44:52
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje