bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog

13 lutego w naszej grupie odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z tej okazji przygotowały krótkie przedstawienie podczas którego inscenizowały wiersz J. Tuwima pt. "Rzepka", śpiewały piosenki i tańczyły. Pod koniec najmłodsi złożyli babci i dziadkowi życzenia, wręczyły własnoręcznie zrobione upominki i zaprosiły na wspólny poczęstunek....

Kategoria:
Data dodania: 2020-02-23 20:56:13

Grudzień to wyjątkowy miesiąc, to czas przygotowań do świąt. Wiedzą o tym dzieci z grupy Biedronki, dlatego postanowiły, wspólnymi siłami ubrać grupową choinkę. Co więcej odliczajac dni pozostałe do świąt, realizowały zadania z Kalendarza Adwentowego. Jednym z nich było zrobienie sobie pamiątkowych, świątecznych zdjęć.

Kategoria:
Data dodania: 2019-12-29 20:17:23

Wizyta Świętego Mikołaja to ważne wydarzenie dla dzieci. W tym roku wyjątkowy Gość odwiedził nas zaraz po śniadaniu. Podczas spotkania dzieci rozmawiały z Mikołajem, dostały prezenty, zaśpiewały Mikołajowi piosenkę i zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie.

Kategoria:
Data dodania: 2019-12-29 20:07:49

W naszej grupie z okazji Barbórki odwiedził nas górnik - tata Dawida. Dzieci podczas wizyty Pana Wojtka miały okazję bliżej zapoznać się z pracą górnika, ale także zobaczyć niezbędne w jego pracy narzędzia czy urządzenia. Tata Dawida szczegółowo opowiedział o maszynach górniczych, pokazał swoje narzędzia pracy, co więcej pozwolił przyjrzeć...

Kategoria:
Data dodania: 2019-12-29 19:59:53

W grudniu w naszej grupie prowadzone były zajęcia przez uczennicę z Liceum Ogólnokształcącego w Radzionkowie. Zajęcia były bardzo ciekawe, mogliśmy aktywnie w nich uczestniczyć i dowiedzieć się wielu nowych rzeczy.

Kategoria:
Data dodania: 2019-12-29 19:51:43
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje