bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog

W grudniu mieliśmy okazję uczestniczyć w zajęciach matematyki w Szkole Podstawowej nr 2 w Radzionkowie. Odwiedziliśmy klasę I i wspólnie braliśmy udział w zajęciach - rozwiazywalismy zadania w kartach pracy, jak i przy tablicy, liczyliśmy w zakresie 10, a także rozpoznawalismy figury geometryczne. Zajęcia te okazały się ciekawym doświadczeniem, ale także zobrazowaly...

Kategoria:
Data dodania: 2019-12-29 19:42:10

Dzieci podczas zajęć prezentowały swoją wiedzę na temat figur geometrycznych - segregowały figury, rozpoznawały figury za pomocą dotyku, rozwiazywały proste działania matematyczne i krzyżówkę. Biedronki zaśpiewały także piosenkę, brały udział w zabawach ruchowych. Zaproszeni goście natomiast odpowiadali na zagadki, a na koniec wspólnie z dziećmi wykonali...

Kategoria:
Data dodania: 2019-12-29 19:25:44

Dzieci z grupy Biedronki codziennie udowadniają, że są kreatywne, a ich wyobraźnia nie ma granic. Podczas zabaw swobodnych wymyślają różne formy rozrywki, tworzą nowe zabawki, budują, sklejają, projektują... Wykorzystując to co akurat maja pod ręką. Wystarczy kawałek taśmy, kartka papieru czy kredki i można stworzyć wiele ciekawych, wspaniałych rzeczy.

Kategoria:
Data dodania: 2019-11-16 16:37:51

Gimnastyka dobra sprawa! Doskonale wiedzą o tym dzieci z grupy Biedronki, dlatego chetnie uczestniczą w zajęciach ruchowych na hali sportowej MOSiR. Wspólnie z dziećmi z grupy Słoneczka poprawiają swoją sprawność fizyczną wykonując ćwiczenia prezentowane przez panie - wyścigi rzędów, skoki, skłony czy gry drużynowe.

Kategoria:
Data dodania: 2019-11-16 16:35:47

W naszym przedszkolu mieliśmy okazję gościć Panią pracująca w schronisku oraz jej podopiecznego - pieska Nunusia. Pani wyjaśniła nam co to właściwie jest schronisko, a także dlaczego zwierzęta w ogóle tam trafiają. Oprócz tego przybliżyła nam, jak należy opiekować się zwierzętami. Mieliśmy również okazję z bliżej poznać Nunusia, który...

Kategoria:
Data dodania: 2019-11-16 16:33:55
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje