bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog

Pod koniec października mieliśmy okazję spotkać się i porozmawiać z policjantami. Policjanci opowiedzieli nam o zasadach bezpieczeństwa, pokazali swój radiowóz, mundur, a także niezbędne wyposażenie. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie.

Kategoria:
Data dodania: 2019-11-16 16:31:23

20 września dzieci z grupy "Biedronki" wspólnie z całym przedszkolem wzięły udział w Akcji Sprzątania Świata. W tym dniu postanowiliśmy wspólnymi siłami, posprzątać park znajdujący się niedaleko naszego przedszkola. Sprzątanie okazało się świetna zabawą, tak więc udało nam się połączyć przyjemne z pożytycznym.

Kategoria:
Data dodania: 2019-10-08 21:32:31

Dzieci z grupy "Biedronek" są  zawsze chętne do zabawy. A zabawy swobodne to ich ulubiona część dnia. To właśnie wtedy spędzają wspólnie czas i wymyślają dla siebie różne formy rozrywki np. puzzle, gry planszowe, budowanie z klocków czy rysowanie.

Kategoria:
Data dodania: 2019-10-08 21:27:49

W naszej grupie oprócz zabawy istotnym elementem dnia są zajęcia dydaktyczne. Podczas zajęć - liczymy, piszemy, malujemy, uzupełniamy nasze książki, poprawiamy swoją sprawność ruchową. Codziennie uczymy się czegoś nowego i dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy.

Kategoria:
Data dodania: 2019-10-08 21:21:52

Dzieci z grupy "Biedronki" uwielbiają się bawić. A najlepsze zabawy tylko na podwórku! Gdy pogoda dopisuje korzystamy z placu zabaw - zjeżdżalnie, huśtawki, gry w klasy i wspinaczki. Nie rezygnujemy również ze spacerów po najbliższej okolicy, obserwując zmiany zachodzące w przyrodzie. 

Kategoria:
Data dodania: 2019-10-08 21:14:19
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje