bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog
Nasze dzieci » "Żabki"

Miesiąć WRZESIEŃ

TEMATYKA KOMPLEKSOWA:

1. Przedszkolaki to my.
  2. Bezpieczne przedszkolaki zdobywają odznaki.
  3. Razem ciekawie spędzamy czas.
  4. Co lubi każdy z nas?

CELE OPERACYJNE - dziecko:

• współdziała z dziećmi w zabawie
  • odczuwa i wyjaśnia przynależność do grupy przedszkolnej
  • samodzielnie wykonuje podstawowe czynności higieniczne
  • aktywnie uczestniczy w zabawach ruchowych
  • wypowiada się na temat ilustracji, opowiadania, formułując dłuższe wypowiedzi
  • radzi sobie z rozstaniem z najbliższymi
  • dokonuje analizy sylabowej swojego imienia, rozróżnia głoski na początku i końcu imienia
  • doskonali sprawność grafomotoryczną
  • rozwija poczucie rytmu, śpiewa piosenki z dziecięcego repertuaru, ilustruje ruchem jej treść
  • ocenia swoje zachowanie w kontekście przyjętych norm i zasad; przyjmuje respektuje i tworzy zasady